Neden İKG Üyesi Olmalısınız?

  • İKG aracılığıyla diğer kadın girişimcilerle tanışma fırsatı yakalarsınız.
  • Girişimcilik hayatınızda benzer problemlerle karşılaşan girişimci kadınlarla fikir alışverişinde bulunursunuz.
  • İKG eğitim, etkinlik ve seminerleri sayesinde kişisel, sosyal, kültürel, finansal gelişmelerden haberdar olursunuz.
  • Girişiminizi hızlı ve kolay biçimde anlatma şansı elde ederken; hedef kitlenize daha kolay ulaşmanın yollarını keşfedersiniz.
  • Çağdaş , cesur , yenilikçi ve girişimci ruha sahip İzmirli kadınların, birbirlerine ilham vererek İzmir’in değerleriyle gelişmesini ve büyümesini sağlayarak “İzmirli Ruhu”nu dünyaya yayma fırsatı elde edersiniz.

ÜYELİK ADAY FORMU

ÜYELİK ADAY FORMU

Empati ve duyarlılığın ilk adım olacağı bir platformda İzmir’i İzmir yapan güzel ve üretken insanlarla, toplumsal hafızanın korunmasına katkı sunmak; kadın ve gençlik haklarını ama en önemlisi insan haklarını her platformda anlatmak ve uygulanmasını sağlamak amaçları ile bir araya geldik. Ulusal ve uluslararası projelerle İzmir’i hayal ettiği şehre dönüştürme hedefini, üretim ve istihdam süreçlerinde bizzat yer almak suretiyle gerçekleştirecek kadınları buluşturmayı, ulusal ve uluslararası bir iletişim ağı oluşturmayı, onların kendi aralarındaki iletişim, iş birliği ve dayanışmalarını geliştirecek faaliyetlerde bulunmayı ve tüm bunlar vesilesi ile üretim ve istihdam yaratmaya devam edecek olan girişimci kadınlara destek olmayı hedefliyoruz.

* Gerekli
//
KVKK metnini sitemizde (KVKK Bağlantısı) bulabilirsiniz.